Wersja językowa:

O nas

Firma Centrum-ZOE. Jej korzenie sięgają połowy lat 90, kiedy to zaczynaliśmy jako firma ogólnobudowlana. Główny profil naszej działalności to:

Budowa domów z drewna. Naszym klientom oferujemy zarówno domy mieszkalne całoroczne jak i rekreacyjne, letniskowe, wiaty garażowe oraz altany ogrodowe.

Sprzedaż wyrobów z drewna zarówno własnych jak i naszych zaprzyjaźnionych producentów.

Wykonywanie instalacji grzewczych, sanitarnych, oraz gazowych. Prowadzimy sprzedaż urządzeń grzewczych typu, kominki na drewno i Pellet, kotły gazowe kondensacyjne, pompy ciepła.  

Drewno do budowy naszych domów pozyskujemy z terenów Beskidu Żywieckiego, głównie ze świerka. Nasze domy są wykonane z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem najnowocześniejszych technik budowlanych z jednoczesnym poszanowaniem tradycyjnej sztuki budowlanej. Szanujemy potrzeby naszych klientów więc do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie służąc naszą fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt oraz wnętrze domu w zależności od potrzeb Inwestora. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju i nie tylko, nawet tam gdzie inni uważają to za niemożliwe.

Dlaczego drewno?

Drewno od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych surowców budowlanych. Jest to materiał trwały, dobrze izolujący pod względem ciepła. Dom drewniany jest kilkakrotnie lżejszy od domu murowanego. Wpływa to znacznie na obniżenie kosztów transportu i robocizny. Dodatkowo to inwestycja w ekologię. Niższy koszt budowy, krótki czas montażu i bardzo dobra termoizolacja to tylko niektóre z zalet.

 

Dom drewniany to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i zdrowy styl życia.